Мъжки туристически чорапи Devold Outdoor Merino Heavy Socks Navy
Outdoor Merino Heavy са най-плътните, здрави и топли вълнени туристически чорапи на норвежката марка Devold. Изработени от 74% мерино вълна и полиамид, чорапите Outdoor Merino Heavy са особено подходящи за дълги, многодневни преходи и трекинг в студено време, както и за излежаване в хижата или чувала.
Виж пълното описаниеПоръчАЙ ПО ТЕЛЕФОН: 0882 743 923 (09:00-17:00 ч.)
Доставка с еконт
Безплатна доставка над 99,00 лв.
Преглед и тест при получаване
2 години гаранция
Виж пълните условия >
30 дни срок за връщане
Виж пълните условия >
Поръчай и вземи от магазин
Пон. - Съб. от 10:00 - 19:00 ч.
Виж адрес и карта >
Outdoor Merino Heavy на норвежката марка Devold е плътно прилепващ туристически чорап с превъзходен комфорт и осигуряващ нужната допълнителна изолация през студените дни, благодарение на високият процент мерино вълна.
Туристическите чорапи Outdoor Merino Heavy са много топли и предлагат отлична дишане, така че да не запотяват ходилата. Наличието на 74% мерино вълна и допълнителната подплата в най-изложените на изстиване зони прави този модел чорапи изключително меки и топли. Комбинацията от мерино вълна и полиамид увеличава степента на дишане и позволява чорапите да изсъхват по-бързо, като същевременно поддържат краката ви топли и сухи. Outdoor Merino Heavy имат удобна плетка в областта на глезена и нужната еластичност за да се осигури отлично прилягане.
Туристическите чорапи Outdoor Merino Heavy са идеалното решение за голямо разнообразие от туристически активности през по-студените месеци и при по висок планински терен. В комбинация с правилните туристически обувки тези чорапи ще допринесат за комфорта и правилната изолацията на ходилата ви.
- Средно високи туристически чорапи от мерино вълна на Devold
- Подходящи за планинарство, трекинг и други спортни занимания сред природата при студено време
- Най-топлия модел на марката
- Ляв и десен чорап, следващ анатомичните извивки на ходилото
- Високо ниво на плътност
- Отлична термоизолация дори и в студено време
- Олекотени и меки на допир с висока степен на дишане
- Зонирана конструкция с подсилени части в най-натоварените части
- Максимална еластичност при извивките, за да отговарят на формата и мобилността на ходилото
- Материя: 74% мерино вълна / 26% Полиамид
- Материя: 74% мерино вълна / 26% Полиамид